Многофункциональные термопрессы предназначены для нанесенния изображений на плоскую сувенирную продукцию (футболки, подушки, пазлы, коврики, металл и т.д.), а также комплектуется насадками на чашки, тарелки, кепки.
В комплект входит:
- Пресс с размером плиты 28х38 см.
- Термоэлемент на маленькую тарелку (12,6 см).
- Термоэлемент на большую тарелку (15 см).
- Термоэлемент на чашку (7,5-9 см).
- Термоэлемент на бейсболки 9х15.5 см.
Термопрес многофункциональный 5в1 28x38 з висувною плитою напівавтомат
Основні характеристики:
- Вид покриття плити: Тефлоновий лист (замінюваний)
- Розмір плити: 29х38 см
- Тип плити: Видвижна
- Тип підйому плити: Газовий амортизатор(Gaslift System) автоматичний
- Споживана потужність: 1000 Вт.
- Тип термодатчика: Thermocouple
- Тип управління контроллера: Сенсорний
- Температура відображається: C°/F°
- Діапазон температур: 0-250°С
- Діапазон часу: 0-999 сек
- Заявлена точність підтримання температури: ± 5%
- Напруга живлення: 220 вольт (± 10%)
Звукова сигналізація:
Сигналізація вихід на режим - ні
Сигналізація по таймеру - так
Додатково: Відлік таймера починається одразу після опускання плити незалежно від температури нагріву.
Комплектація:
- Термопрес;
- Шнур живлення;
- Резиновий килимок;
- Войлочний килимок;
- Інструкція.
Вага брутто: 28 кг
Розміри брутто: 58х54х36 см
Гарантія — 1 рік, також є післягарантійне обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 1 кВт |
| Максимальная рабочая температура | 250 град. |
| Длина планшетной плиты | 380 мм |
| Ширина планшетной плиты | 290 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Общие параметры | |
| Вес | 28 кг |
| Таймер | 0 - 999 (сек) |
Информация для заказа
- Цена: 17 000 ₴










